16-18 listopada 2018

Patronką skupienia odbywającego się w domu generalnym we Włocławku przy ul. Orlej była św. Joanna Beretta Molla - żona i matka. Temat: „Wyższa szkoła jazdy”. Oto świadectwo uczestniczki. Zapraszamy na kolejne już wkrótce:14-16 grudnia br.

Na spotkaniu skupieniu było fantastycznie, nie sądziłam że tyle mądrych wiadomości usłyszę i zachowam w sercu. Dzięki spotkaniu, poznałam wzruszającą historię św. Joanny Beretta Molla i zobaczyłam na tym spotkaniu osoby wrażliwe takie jak ja.

Najmocniej uderzyły mnie emocjonalnie listy św. Joanny Beretti Molla pisane do męża Piotra, jej troska oraz niesamowite oddanie się Bogu i rodzinie, a przede wszystkim oddanie swojego życia dla dziecka swojego - to takie piękne i trudne.

Ze spotkania wyniosłam niesamowite pozytywne emocje, serdeczność od uczestników, szczególnie od sióstr zakonnych. Wyniosłam również spokój wewnętrzny, gdzie moja dusza jest spokojniejsza, gdyż całe życie marzyłam, by tak spędzić swój czas: poprzez modlitwę, śpiew, taniec i zajęcia manualne. Dziękuję bardzo.


ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Owocem zaś ducha jest: …uprzejmość, dobroć, wierność,  łagodność, opanowanie
Ga 5,22-23

Info

Oficjalna strona zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi.

Powołanie | Służba | Praca