TO NIE BYŁ SEN, TO RZECZYWISTOŚĆ. TE REKOLEKCJE WYDARZYŁY SIĘ NAPRAWDĘ

Na ul. Orlej pojawiam się już 3. rok, jednak były to moje pierwsze rekolekcje. Chociaż trwały tylko 4 dni, ja wyniosłam z nich tak dużo, że nie dziwiłabym się, gdyby ktoś stwierdził, że się pomyliłam w liczeniu czasu. A co takiego wyniosłam? Między innymi siłę i determinację do walki o szczęście swoje i najbliższych mi osób - wszystkie złe doświadczenia nie muszą przecież go przekreślać. Pomogły mi w tym świadectwa sióstr, które są szczęśliwe pomimo różnych życiowych wypadków J. W życiu nie przypuszczałam, że mają one takie historie za sobą...

Bardzo mi też zostaną w pamięci konferencje ks. Sebastiana, który wiele rzeczy nam wyjaśnił, a moją uwagę osobiście skierował na nieco inną perspektywę.

Na koniec napiszę, że na początku rekolekcji oddałam dobrowolnie telefon i tablet. I choć normalnie używam ich dość często - nie brakowało mi ich w ogóle.

Dopóki będę mogła, będę wracać na Orlą - to miejsce ma w sobie to coś: ten klimat - Duch Boży objawiający się w miłości sióstr do siebie nawzajem i gości.

Żaneta

Oficjalna strona Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi

ul. Orla 9, 87-800 Włocławek

+48 542 313 228
orla@siostrywspolnejpracy.pl

Nr konta: 16 1240 3389 1111 0000 3010 0626 (Bank Pekao S. A. I Oddział we Włocławku)

Image