×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wielkopostne-spotkanie-z-dziewczetami-relacja-19-21-lutego-2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

19-21 lutego 2016 odbyło się kolejne spotkanie formacyjne dla dziewcząt w naszym domu pt. „Szczęśliwi, którzy zabiegają o pokój, ponieważ oni zostaną nazwani synami Bożymi.”(Mt 5,9) Piątek był dniem, w którym rozpoczęłyśmy od nabożeństwa Drogi Krzyżowej w intencji wszystkich powołanych do służby Bożej a także o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Dziewczyny włączyły się w te modlitwę, czytając rozważania Męki i śmierci Pana Jezusa.

Sobota – drugi dzień naszego spotkania – była szczególna. Dzięki Bożej Opatrzności wzięłyśmy udział w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą, gdzie o godz. 1500 uczestniczyłyśmy we Mszy Świętej, a następnie obejrzałyśmy Misterium Męki Pańskiej. Dzień zakończyłyśmy rozmównicą i świadectwami . Niedziela była dziękczynieniem na wspólnej Eucharystii.

s. Klara Augustyniak


{gallery slider=boxplus.transition animation=6000}wielkopostne-spotkanie-z-dziewczetami-relacja-19-21-lutego-2016{/gallery}

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Info

Oficjalna strona zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi.

Powołanie | Służba | Praca