×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but rekolekcje-zimowe-2012 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W czasie ferii zimowych odbyły się rekolekcje dla dziewcząt.


W dniach od 21 do 24 lutego młodzież pogłębiała swoją wiarę, nadzieję i miłość. W spotkaniu wzięło udział 25 dziewcząt. Najgłębiej przeżyły spotkanie z Jezusem w czasie nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu (noc z środy popielcowej na czwartek). Wielkie wrażenie wywarło na nich spotkanie z panią Małgorzatą Waszkiewicz i jej mężem Dariuszem. Dziewczęta zachwyciły się jej życiem pełnym wiary, nadziei i miłości. Pani Małgorzata pokazała również jak tworzy swoje obrazy malując je stopą. Uczestniczki rekolekcji próbowały to czynić, ale jak się przekonały nie było to łatwe.


Wiele radości dostarczył bal ostatkowy. Dziewczęta same dekorowały salę. Potem tańczyły z zapałem i brały udział w różnych zabawach. Ostatniego dnia obejrzały film "Próba ogniowa", ukazujący człowieka walczącego z nadzieją o swoje małżeństwo. Bohater filmu stopniowo pogłębiał swoją wiarę i uczył się na nowo kochać, a pomagał mu w tym Jezus, któremu powierzył swoje życie.


Posługę kapłańską pełnił ksiądz Sebastian Osiński. Głosił konferencje, spowiadał, odprawiał Mszę św. Siostry które przygotowały spotkanie to s. Paulina Bursiewicz, s. Renata Pawelec, s. Oliwia Solarek, pomagały s. Edwina Kijek, s. Dominika Jemielniak oraz s. Gracja Badowska.


  • galeria zdjęć:

{gallery slider=boxplus.transition animation=6000}rekolekcje-zimowe-2012{/gallery}

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Info

Oficjalna strona zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi.

Powołanie | Służba | Praca